خرید ماژول و پلاگین

ماژول ها و افزونه ها قلب های تپنده هر سایت اینترنتی می باشند , شما برای داشتن یک سایت کاملا کاربرپسند از نظر ظاهر و امکانات پس از چندی کار کردن متوجه آن خواهید شد که بدون ماژول ها و افزونه ها امکان ادامه کار را نخواهید داشت. بیشتر افزونه های کاربردی تجاری می باشند و شما اگر بخواهید از بهترین امکانات برای سایت خود استفاده نمایید بی شک به سراغ خرید افزونه ها و ماژول ها خواهید رفت , مارمارا استار سعی بر این دارد بهترین و کاربردی ترین محصولات را به شما با بهترین قیمت معرفی کند تا کاربران به راحتی بتوانند از سراسر وب خرید خود را بدون مشکل انجام دهند.

مزایای خرید از سایت های برتر جهان :

  • کیفیت عالی و خدمات فوق العاده
  • بروز بودن طرح ها و المان های استفاده شده
  • قیمت های به صرفه نسبت به محصولات ارائه شده
  • پشتیبانی فنی حرفه ای توسط سازندگان رسمی قالب ها

پرسش و پاسخ عمومی

چرا از مارمارا استار خرید کنم؟

مارمارا استار دارای دو دفتر در تهران و استانبول می باشد و تمامی مراحل ساخت اکانت و خرید ها را به صورت قانونی از Ip های واقعی انجام می دهد و تمامی اکانت ها یه صورت قانونی با بیلینگ آدرس واقعی انجام می شود و از هیچ بیلینگ آدرس فیک و سرور های مجازی کشور های مختلف غیر امن برای ساخت اکانت استفاده نمی کند که این موارد باعث قانونی بودن اکانت ها می باشد.

محصولات شما مانند برخی سایت ها نال شده یا کرک شده می باشد؟

خیر , تمامی محصولات توسط مارمارا استار از سایت اصلی خریداری می شود و امکان ارسال رسید پرداخت برای خریدار امکان پذیر می باشد.

زمان تحویل اکانت چقدر می باشد؟

بین 1 تا 3 ساعت کاری در روزهای کاری

آموزش ها