درباره ما

مارمارا استار یک سایت فروش محصولات مجازی می باشد که این امکان را به شما می دهد تمامی نیازهای خود را در بستر اینترنت فراهم کنید و محصولات مورد نظر خود را در سریع ترین زمان خریداری نمایید.

با توجه به عدم فروش بیشتر محصولات در بستر اینترنت جهانی در ایران به دلیل نبود کارت های اعتباری قانونی و تحریم ها بسیاری از هموطنان عزیز در پیش برد امور کاری خود دارای مشکلات زیادی می باشند با توجه به اینگونه مشکالات شما می توانید با استفاده از مارمارا استار تمامی نیاز های خود را با چند کلیک انجام دهید و از محصولات اصلی و اورجینال استفاده نمایید.

تمامی محصولات از سایت های مبدا خریداری خواهد شد و مارمارا استار این ضمانت را به خریداران خود خواهد داد که تمامی محصولات به صورت اورجینال و اصلی تحویل آنها گردد.

فروش محصولات در فروشگاه اینترنتی مارمارا استار به شرح زیر می باشد :

خدمات وب سایت : تمامی محصولات مورد نیاز برای بخش وب سایت اعم از هاست , سرور , قالب , ماژول و پلاگین و … از سایت های رسمی جهانی

گیفت کارت : فروش گیفت کارت های اصلی از سایت هایی مانند مایکروسافت , سونی , اپل , گوگل و …

لایسنس : فروش انواع لایسنس ها در تمامی زمینه های کاری که در ایران سرویس دهی ندارند و یا خرید آنها نیاز به کارت های پرداخت بین المللی دارد.

تمامی محصولات از سایت های رسمی فروش محصولات برای خریداران خریداری خواهد شد و فاکتور خرید از سایت مبدا با پیوست به مندرجات خرید برای خریداران ارسال خواهد شد.

مارمارا استار دارای بهترین قیمت ها و محاسبه منصفانه ترین سود + هزینه محصول را دارا می باشد.