دلایل استفاده از گیفت کارت در ایران

دلایل استفاده از گیفت کارت در ایران

دلایل استفاده از گیفت کارت – گیفت کارت چیست و چرا استفاده از آن تنها راه ما می باشد ؟ دلایل فروش گیفت کارت شرکت های خارجی در ایران ؟ و خیلی سوالات دیگر در مورد گیفت کارت ها در ذهن همه ما می باشد , در این پست همراه ما باشید تا جواب این نوع سوالات را پیدا کنیم.

دلایل استفاده از گیفت کارت در ایران

گیفت کارت ها از آنجایی که از اسمشان پیداست کارت های هدیه ای هستند که برای هدیه به طرفداران سایت ها , اپلیکیشن ها , کنسول های بازی و … در مراسم و روزهای خاص هدیه داده می شود. این کارت ها دارای اعتبارهای دلار , یورو , پوند , لیر و … می باشند که می توانید در سایت های مورد نظر از این اعتبارها استفاده کنید.

یکی از دلایل اصلی استفاده از این کارت ها در ایران اعتبار سیو شده در این کارت ها می باشد که بدون دردسر می شود از آن استفاده کنید ,  با توجه به تحریم های ایران در چند سال گذشته و پیشرفت تکنولوژی بیشتر سایت ها و کنسول های بازی دارای اکانت مالی می باشند و برای انجام هرکاری باید در این سایت ها پرداخت داشته باشید.

دلایل استفاده از گیفت کارت در ایران

با توجه به نبود کارت های اعتباری معتبر و نبود نام کشور ایران در لیست این نوع سایت ها مجبور به استفاده از آدرس های فیک و بدون هویت هستیم و برای پرداخت ها نیز تنها راه استفاده از کارت های هدیه می باشد.

کارت های هدیه را می توانید به راحتی از مارمارا استار تهیه و استفاده نمایید , تنها نکته در استفاده از این کارت ها استفاده از آدرس کشورهایی غیر ایران می باشد زیرا در صورت استفاده گیفت کارت بلاک و اکانت شما غیر فعال خواهد شد.

 

مارمارا استار

مارمارا استار

شما می توانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی مارمارا استار تمامی محصولات را خریداری نمایید و به صورت قانونی از آخرین نسخه آنها استفاده نمایید. مارمارا استار پلی میان شما و جهان

پست قبلی

هتزنر و دلایل استفاده از آن

پست بعدی

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *